Batak Pro jest urządzeniem specjalnie zaprojektowanym do treningu: koncentracji, skracania czasu reakcji, koordynacji wzrokowo – ruchowej, oraz wydolności. Urządzenie to jest wykorzystywane w treningu m.in. przez Manchester United, zespoły Formuły 1 oraz czołowe akademie tenisowe.

Jako pierwsze miejsce w Polsce oferuję możliwość trenowania z urządzeniem Batak Pro z profesjonalnie przygotowanym planem pracy i pod okiem psychologa sportu.

Praca z tym fantastycznym urządzeniem umożliwia równoległy trening psychologiczny i fizyczny w warunkach zbliżonych do realnej sytuacji sportowej. Jednocześnie trening ten jest przyjemny i daje mnóstwo okazji do bicia własnych rekordów. Oprócz tego daje możliwość szukania odniesień do treningu w Twojej dyscyplinie sportu.

Zapraszam do współpracy zawodników, trenerów oraz drużyny sportowe. Batak Pro zawiera 31 specjalnie przygotowanych programów treningowych przystosowanych do treningu zawodników w różnym wieku i różnych dyscyplin sportowych.

Ciekawy jesteś jaki jest Twój wynik?

Poniżej znajduje się film z treningiem rekordzisty w Batak Pro. Zawodnik ten w czasie 60 sekund nacisnął 152 lampki, co daje średnią ok 2,5 lampki na 1 sekundę. Imponujące!